Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Family Service

problemy z karmieniem

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez Obraz profilowy z elea4321 elea4321 1 rok, 4 miesiące temu.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #84735
  Obraz profilowy z elea4321
  elea4321
  Uzytkownik

  Jestem załamana, karmię córcie poprzez odciąganie laktatorem jednak od samego początku mleka było bardzo mało mimo częstego odciągania i musze dokarmiać ją mlekiem sztucznym z którego bardzo chciała bym zrezygnować. Czy jest tu mama której udało się wykarmic dziecko nie przystawiając do piersi a jedynie odciągając laktatorem?

  #93808
  Obraz profilowy z szkrabiczek
  Grażyna Olczyk
  Członek

  Mi nie ale znam takie mamy którym się udało.  U mnie po zmianie laktatora mleka było więcej i trzeba często odciągać żeby robiło się więcej. Ja nie miałam czasu na częste odciąganie,

  #93845
  Obraz profilowy z agat19
  agat19
  Uzytkownik

  Witaj! Dlaczego nie karmisz piersią?

  #93867
  Obraz profilowy z elea4321
  elea4321
  Uzytkownik

  Od samego początku miałam problemy ponieważ mam małe brodawki, w szpitalu pomagały mi pielęgniarki przy przystawianiu dziecka ale nic z tego nie wychodziło bo dziecko ssało samą brodawkę. Po kilku dniach poddałam się ze względu na brak efektów i poranione brodawki (nie chciałam dawać dziecku takich zakrwawionych). Teraz żałuję że nie walczyłam dłużej ponieważ odciąganie jest o niebo trudniejsze. Mleka już praktycznie nie ma a ja już nie mam pomysłu co robić dalej.

  #93945
  Obraz profilowy z agat19
  agat19
  Uzytkownik

  Ja też miałam trochę kłopotów z karmieniem. Na poranione brodowaki rewelacyjny jest Maltan. Możesz też używać nakładek, np. Avent.

  #94117
  Obraz profilowy z nika2207
  nika2207
  Członek

   Współczuję Ci z całego serca, na początku też miałam problem z karmieniem naturalnym, po cesarce długo nie miałam pokarmu ale przystawiałam do piersi małego bardzo często a dokarmiałam sztucznym mlekiem. Ból brodawek był nie do opisania ale zaciskałam zęby i niemal mdlejąc z bólu karmiłam. Efekt był taki że po trzech tygodniach odstawiłam zupełnie sztuczne mleko. Polecam nakładki Aventu, nieco złagodzą ból. Życzę wytrwałości i cierpliwości. Pozdrawiam.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.